28 поїздів покинуто вантажовласниками на магістральних коліях Укрзалізниці

Ситуація із затримками вантажних вагонів та цілих поїздів з вини деяких вантажовласників на магістральних коліях з початку місяця лише ускладнилася. За тиждень кількість неприйнятих до розвантаження-навантаження поїздів збільшилася на 19 одиниць. Це заважає організації руху вантажних та пасажирських поїздів. Наразі, станом на ранок 14 серпня на залізницях України простоювали на коліях станцій та на підходах до підприємств-вантажоотримувачів 28 вантажних поїздів. Така ситуація значно ускладнює експлуатаційну роботу залізниць України.

Зокрема, на Південно-Західній залізниці простоюють 18 складів; на Одеській залізниці покинуто 7 поїздів та на Придніпровській – 3.

Через порушення підприємствами нормативних термінів навантаження та вивантаження затримано та вилучено з обігу 1178 вагонів.

Через неефективне використання вантажних вагонів страждають вітчизняні підприємства і економіка України в цілому. Укрзалізниця наполягає на дотриманні норм єдиного технологічного процесу (ЄТП) і вимагає від вантажовідправників і вантажовласників своєчасного повернення дефіцитного рухомого складу.

Прес-центр

 

 

Шановні відвідувачі сайту! Ми постійно працюємо над удосконаленням нашого сайту.

Будемо вдячні отримати Ваші пропозиції за адресою: office@interport.com.ua